לימוד אנגלית למתקדמים

בימינו, אנגלית היא לא רק עוד שפה. היא מפתח שפותח את כל השערים בעולם. עבור מי שרוצה לצעוד לעבר קריירה בינלאומית, לחיות בחו"ל, לדעת לתקשר עם זרים וכמובן להתקדם לעבר משרות בכירות יותר בשוק – האנגלית היא חלק בלתי נפרד. אנגלית למתקדמים מספקת את כל הכלים לניהול שיחה באופן שוטף, תוך כדי התמודדות עם אוצר מילים מורכב, טקסטים מורכבים וארוכים והבנה מיטבית של השפה על כל הרבדים שלה. אז אם עלתה בראשם לא פעם המחשבה "אילו רק הייתי יודע אנגלית קצת יותר טוב", קחו לעצמכם את ההזדמנות ללמוד אנגלית למתקדמים – ובנו את הגשר הנוסף שיחבר אתכם לעולם של הגדולים והמצליחים.

איך יודעים מהי רמת האנגלית שלי?

ההבדלים המשמעותיים בין רמת אנגלית בסיסית למתקדמת טמונים באוצר המילים וביכולת הדקדוק. בעוד אנגלית בסיסית מתמקדת במילים בסיסיות, באנגלית המתקדמת תלמדו מילים מעולמות תוכן שונים וכן מילים נרדפות, בהן עושים שימוש בפלטפורמות שונות ומתקדמות יותר. כמו כן, בעוד מי שנמצא ברמת אנגלית בסיסית יתקשה לכתוב משפטים מורכבים המשלבים את כול החוקים, האנגלית המתקדמת מאפשרת לכתוב משפטים ארוכים ואפילו מורכבים, וברמה גבוהה. את רמת האנגלית שלכם תוכלו לבדוק ממש כאן, במבחני הבדק שלנו. זה יעשה לכם סדר בראש ותוכלו לדעת טוב יותר לאיזו רמה אתם שייכים, ולא פחות חשוב – לאן כדאי לכם לכוון.

קורסים ומוצרים ללמידת אנגלית למתקדמים מבית הג'רוזלם פוסט לייט

אצלנו בג'רוזלם פוסט, תוכלו לקבל את כל הכלים ללמידת אנגלית למתקדמים, ולבנות לעצמכם את הגשר לעולם המבוגרים – קריירה, טיולים, מערכות יחסים וכל הדברים הטובים. • לייטוק – זוהי ההזדמנות שלכם לשוחח בטלפון עם מורה לאנגלית, על כל נושא שבא לכם, בזמן ובמקום המתאימים לכם! אנו מעמידים לרשותכם צוות גדול ומיומן של מאמנים אישיים, שיתרגלו איתכם שיחה באנגלית המותאמת לרמה שלכם. שיחה חופשית על ענייני היום-יום? שיחה על המצב הפוליטי בארצות הברית? שיחה על כדורגל או דווקא על אופנה? אצלנו הכול הולך. בסיום כל שיחה, תקבלו לכתובת האימייל שלכם סיכום של האימון, עם כול המילים והביטויים החדשים שנלמדו ונושאים לאימון הבא. • קורס אנגלית למתקדמים – קורס אונליין עם תכנים מעניינים ועדכניים, הכולל שימוש במגוון של טקסטים, סרטונים ותכני שמע מוקלטים. וכול היופי הוא שהלמידה נעשית בצורה מקוונת מכל מקום ובכל זמן שמתאימים לכם, ובאופן הדרגתי בהתאם לקצב ההתקדמות שלכם. • האפליקציה שלנו – אם חיפשתם נואשות אפליקציה רצינית ללימוד אנגלית למתקדמים – הגעתם למקום הנכון. מאות כתבות, עשרות נושאים ודרגות קושי שונות שיאפשרו לכם ללמוד אנגלית היישר מהספה בסלון. וזה עוד לא הכול. אם אתם מחפשים להוסיף קצת פלפל לחיים, אז באפליקציה שלנו מחכים לכם שפע של משחקונים ותשבצים.

אם אני ברמת מתחילים אך רוצה לקפוץ ישר לרמת מתקדמים, כדאי לי?

לא. באנגלית למתקדמים לומדים לא רק אוצר מילים חדש ומתקדם, אלא גם את כללי הכתיבה בשפה האנגלית על בוריים. לכן, מי שנמצא ברמה של מתחילים, לא יצליח לגשר על הפער, וצפוי לו לא מעט תסכול. אנו מציעים לימודי אנגלית בסיסית ואנגלית למתחילים – שיסייעו לכם לעשות את קפיצת המדרגה ולהגיע אלינו כשאתם מוכנים יותר.

עד כמה אפקטיביים אימוני הטלפון עם מורה לאנגלית?

השתלבות בשיחות באנגלית היא השיטה האפקטיבית ביותר ללימוד אנגלית, וזה מוכח במחקרים. מלבד האפקטיביות של הדבר, במהרה תגלו עד כמה זה כיף להשתעשע בשפה וכיצד אתם ממשיכים לדבר אנגלית עם הסובבים אתכם גם כששעת האימון מסתיימת.

האם סטודנטים יכולים להשתלב בלימודי אנגלית למתקדמים שלכם?

כן. על אף שבאקדמיה לומדים אנגלית עד רמת פטור, סטודנטים שנמצאים ברמת אנגלית למתקדמים יכולים להסתייע בחומרים שלנו במקביל ללימודיהם, על מנת לעבור את הבחינות בהצלחה.

איך ניתן להתגבר על חוסר הביטחון בדיבור בשפה האנגלית?

חוסר הביטון בשפה האנגלית, במיוחד בקרב מבוגרים, הוא מכשול ידוע. אנשים רבים חוששים לדבר אנגלית ולטעות – ובכך פשוט נמנעים מלהתקרב לשפה. אלא שהמציאות היא בדיוק הפוכה – ככל שמדברים יותר אנגלית, גם מתגברים על מכשול חוסר הביטחון בדיבור. בלייטוק, אימוני האנגלית הטלפוניים שלנו, המורה שישוחח אתכם הוא האחרון שישפוט אתכם. הוא ידבר אתכם בהתאם לרמה שלכם, בקשב רב ובנועם, אז שלא תפסיקו לדבר באנגלית. תנסו אותנו!

מהי הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית?

הדרך האפקטיבית ביותר ללמוד אנגלית היא לקפוץ למים, מבלי לחשוש משפה חדשה. על מנת להטמיע את האנגלית היטב, מומלץ לשלב בין מספר שיטות לזיכרון – שמיעת אנגלית, דיבור וכתיבה.

האם בלימודי אנגלית למתקדמים לומדים לכתוב?

בהחלט. מלבד אוצר המילים, מה שמבדיל את הרמה המתקדמת מהרמה הבסיסית זה היכולת לכתוב באנגלית ללא שגיאות. בקורס אנגלית למתקדמים שלנו תוכלו ללמוד את חוקי הכתיבה באנגלית ולהתנסות בעצמכם.