הכנה לבגרות באנגלית

הכנה לבגרות באנגלית עם הלייטוק - אימון טלפוני באנגלית עם מאמן אישי במקום ובזמן הנוחים לכם

lighttalk

בחינת הבגרות באנגלית היא הבחינה המשמעותית ביותר לעתידם של ילדינו. הציון בבחינת הבגרות באנגלית יכריע אם ובאילו מוסדות להשכלה גבוהה ילמדו ילדיכם. לא פחות חשוב מכך, היכולת לדבר אנגלית בביטחון, בשטף ובצורה תקנית מהווה יתרון משמעותי בכל מקום שאליו יפנו ילדיכם בעתיד. אתם יודעים זאת היטב, עתידם האקדמי והתעסוקתי תלוי במידה לא מבוטלת בידיעת השפה האנגלית ובשימוש שהם יהיו מסוגלים לעשות בה. הכנה לבחינת הבגרות באנגלית עם צוות המורים של הלייטוק לבגרות תגדיל את הסיכויים של ילדיכם לעבור בהצלחה ובציונים גבוהים את הבחינה, ובד בבד ישפרו את יכולתם לתקשר ברמה טובה באנגלית.

עוד על לימוד אנגלית לילדים ונוער

 

יתרונות לייטוק בהכנה לבגרות באנגלית:

  • שיעורים אחד-על-אחד באווירה רגועה, המאפשרת לתלמיד להתבטא ולשאול שאלות מבלי להיבלע בכיתה הומה תלמידים
  • השיעורים יתקיימו בזמן המתאים לילדיכם, והם יוכלו לקיים אותם בטלפון או בסקייפ, לנוחותם.
  • תוכנית הלימודים מותאמת לכל אחד מהחלקים של בחינת הבגרות באנגלית (מודולים), והשיעורים נחלקים בין אימון בפתרון בחינות הבגרות, כולל החלק של הבעה בכתב, ובין אימון על כישורי שיחה לחלק שבו נבחנים התלמידים בעל פה.
  • בסוף כל שיעור מקבל התלמיד ישירות לאימייל שלו סיכום של השיעור, רשימת מילים ומושגים שנלמדה באותו השיעור, תרגילים לחזרה על החומר בנושאים שבהם דרוש חיזוק ועוד.

לייטוק אימון טלפוני באנגלית עם מאמן אישי במקום ובזמן הנוחים לכם לשיפור יכולת הדיבור בשפה האנגלית

lighttalk בחינת הבגרות באנגלית היא הבחינה המשמעותית ביותר לעתידם של ילדינו. הציון בבחינת הבגרות באנגלית יכריע אם ובאילו מוסדות להשכלה גבוהה ילמדו ילדיכם. לא פחות חשוב מכך, היכולת לדבר אנגלית בביטחון, בשטף ובצורה תקנית מהווה יתרון משמעותי בכל מקום שאליו יפנו ילדיכם בעתיד. אתם יודעים זאת היטב, עתידם האקדמי והתעסוקתי תלוי במידה לא מבוטלת בידיעת השפה האנגלית ובשימוש שהם יהיו מסוגלים לעשות בה. הכנה לבחינת הבגרות באנגלית עם צוות המורים של הלייטוק לבגרות תגדיל את הסיכויים של ילדיכם לעבור בהצלחה ובציונים גבוהים את הבחינה, ובד בבד ישפרו את יכולתם לתקשר ברמה טובה באנגלית. עוד על לימוד אנגלית לילדים ונוער


שאלות נפוצות בנושא הכנה לבגרות באנגלית

בחינת הבגרות בעל פה באנגלית כוללת שאלות כלליות ושאלות על הפרויקט שעליו עבדו התלמידים בכיתות י"א-י"ב. בהתאם לכך אנו מתכוננים עם תלמידינו הן על ניסוח תשובותיהם לשאלות הכלליות והן על ניסוח תשובותיהם לשאלות שיישאלו על העבודה הכתובה שהכינו. אימוני ההכנה לבחינה בעל פה מתנהלים בקצב המתאים לתלמיד, תוך חזרות רבות, שימת לב לניסוחים המקובלים בשיחה בעל פה ותיקונים במקרה הצורך עד לשלב שבו התלמיד מסוגל לענות תשובות מלאות באנגלית נכונה על השאלות שנשאל. מלבד השיעורים הממוקדים בנושא הבחינה בעל פה, אנו משוחחים עם תלמידינו באנגלית גם במסגרת שיעורי ההכנה הרגילים לבגרות – כך התלמידים מתרגלים לשמוע שפונים אליהם באנגלית, ומסגלים לעצמם את ההרגל להשיב תשובות באנגלית.
מורי לייטוק המתמחים בהכנה לבגרות מכירים את כל היצירות הספרותיות הנכללות בחומר לבחינת הבגרות באנגלית ובקיאים בהן. תהליך העבודה על פרק הספרות משתנה מתלמיד לתלמיד – יש תלמידים המבקשים לקרוא את היצירות הספרותיות עם המורים, לתרגם ולפרש אותן, בעוד אחרים מבקשים להתאמן עם המורים על שאלות לדוגמה שהופיעו בבחינות הבגרות מן השנים הקודמות. כיום נחלקות השאלות בחלק הספרות בבחינת הבגרות באנגלית לשאלות מסוג LOTS ולשאלות מסוג HOTS, כל אחד משני הסוגים מצריך הפעלת מיומנויות חשיבה מסוגים שונים. מיומנויות אלה נלמדות בבתי הספר, והמורים שלנו בקיאים בשיטת הלימוד הזו ומתרגלים אותה עם התלמידים הלומדים איתנו לבגרות.
משימת הכתיבה בבגרות באנגלית נחשבת לחלק קשה במיוחד בבחינה, משום שהתלמידים צריכים לייצר טקסט משלהם באנגלית. לעומת חלק ה"אנסין" שבו נמצא לפניהם טקסט שנכתב על ידי מומחים לאנגלית, משימת הכתיבה דורשת מהתלמידים עצמם להפגין מומחיות בכתיבה בשפה שאינה שפת האם שלהם. מעבר לכך, עצם ההתנסחות בכתב מהווה אתגר לתלמיד הממוצע. אנו מציעים לתלמידים הלומדים הזדמנות לשפר את יכולות הביטוי שלהם בכתב כהכנה לבחינת הבגרות. התלמידים מוזמנים לשלוח למוריהם באמצעות הדואר האלקטרוני דוגמאות כתיבה, ולהתאמן בהעברת מסר קוהרנטי, תכנון הטקסט וחלוקתו לפסקאות, שיבוץ מילות הקישור הנכונות במקומות המתאימים ושימוש באוצר המילים הרלוונטי. כמו כן, מורינו נותנים בידי התלמידים כלים שיעזרו להם לבדוק את עצמם בתוך כתיבת הטקסטים שלהם – כך יוכלו לזהות ולתקן בעצמם שגיאות נפוצות.
רבים טועים לחשוב שהמילון הוא בסך הכול ספר המאגד בתוכו רשימות של מילים ותרגומיהן. מכך נובע שמי שיש לו אוצר מילים נרחב באנגלית כלל אינו זקוק למילון, או שדי להכיר את סדר האותיות בשפה כדי להשתמש במילון. אך המילון הוא הרבה יותר מכך. הכרת המילון מסייעת לתלמידים הניגשים לבחינת הבגרות באנגלית לעבוד בצורה יעילה ובטוחה, לחסוך לעצמם זמן יקר, ולענות על השאלות בבחינה בהצלחה מרבית. כאשר אנו מכינים את תלמידינו לבחינת הבגרות באנגלית, אנחנו מלמדים אותם גם שימוש נכון במילון. למשל, כיצד למצוא את המשמעות הנכונה של מילה רב-משמעית. או היכן לחפש את הצורות המיוחדות להפלגה וליתרון של חלק משמות התואר. תלמידים רבים נרתעים מהשימוש במילון, שהוא ספר עב כרס הכתוב רובו ככולו שפה זרה, וכתוצאה מכך אינם מפיקים ממנו את המרב. תפקידנו, בתור מורים המכינים לבחינת הבגרות באנגלית, היא להראות לתלמידים כיצד המילון עובד בשירותם ומסייע להם לעבור את בחינת הבגרות באנגלית בציון גבוה.