לייטוק - אנגלית מדוברת

לייטוק אימון טלפוני באנגלית מדוברת עם מאמן אישי במקום ובזמן הנוחים לכם לשיפור יכולת הדיבור בשפה האנגלית

אנו בג'רוזלם פוסט מעמידים לרשותכם צוות גדול ומיומן של מאמנים אישיים שיתרגלו איתכם את השיחה באנגלית. תוכלו לבחור במה להתמקד – שיחה חופשית על ענייני היום, הכנה לנסיעה לחו"ל, כישורי שיחה הדרושים למשרות שונות כגון הדרכה או עבודה עם תיירים, אנגלית עסקית בהתאמה לתחום העיסוק שלכם, הכנה ללימודי אקדמיים (מבחן אמי"ר ומבחן אמיר"ם), הכנה לבחינות הבגרות באנגלית ברמות השונות (מודולים), אנגלית מדוברת, תוכנית למתחילים, תוכנית המתמקדת בלימוד הדקדוק ועוד. בעזרת מערכת נוחה לתיאום האימונים תוכלו לקבוע אימון בין השעות 7:00-22:00 מדי יום ובימי שישי בין השעות 7:00-14:00.

יתרונות השיטה:

 • ניתן ללמוד בכל זמן ובכל מקום, ואף לא צריך לצאת מהבית כדי לקיים שיעור.
 • שיחות אחד-על-אחד בטלפון באווירה נעימה ומעודדת ותוך קבלת יחס אישי, מבלי לעמוד מול עיניו הבוחנות של המורה או מול לחץ מצד קבוצת תלמידים.
 • קצב הלימודים מותאם לקצב האישי של כל לומד, ובהתאם חומרי הלימוד הנשלחים ללומדים ממוקדים ומתאימים לנקודות שהלומד מבקש לחזק.
 • השימוש בטלפון מחייב את הלומד להשתמש באופן פעיל בשיחה, לתרגל את אוצר המילים שלו ואת כישורי השיחה שלו עם מורה ששפת האם שלו היא אנגלית.
 • בסיום כל שיחת לייטוק מקבל הלומד ישירות לאימייל שלו סיכום של האימון. בסיכום יופיעו המילים והביטויים החדשים שלמד, עניינים שהמורה מבקש להפנות את תשומת לבו של התלמיד אליהם, נושאים לאימון הבא ועוד.

טיפ! הכנה לבגרות באנגלית :
תרגלו שיחה באנגלית עם אנשים אמיתיים. ככל שתתרגלו שיחה אמיתית כך ישתפר ביטחונכם העצמי ותרגישו חופשיים לדבר אנגלית

רוצים לדעת מאיפה האנגלית שלי?


שאלות נפוצות

אנחנו בלייטוק ממליצים לתלמידינו לבחור נושא לשיחה לפני שהיא מתקיימת. הנושא יכול להיות כתבה מעניינת שהם קראו בעיתון ג'רוזלם פוסט לייט או במקורות אחרים, עניין הקשור לחייהם הפרטיים או משהו מהתחום המקצועי שלהם. כאשר התלמידים משוחחים על נושא שהם בחרו ושמעניין אותם, המוטיבציה שלהם לדבר גבוהה יותר מאשר בשיחה על נושא שהוכתב להם ואינו מעניין אותם במיוחד. כמו כן, בחירה עצמאית של הנושא מאפשרת לתלמיד לחשוב על הנושא עוד לפני האימון. באופן זה התלמיד מתחיל לגבש, לעתים קרובות באופן לא מודע, את רשימת המילים והביטויים הדרושים לו לשם שיחה על הנושא. כמובן, אפשר גם להתכונן לשיחה באופן פעיל ולחפש במילון חלק מאוצר המילים הקשור לנושא.
חוקי הדקדוק הם אבני היסוד של השפה. חשוב להכיר את חוקי הדקדוק של השפה האנגלית כדי לדעת להפעיל אותם באופן עצמאי. אם נלמד רק מילים בודדות ללא דקדוק, לא נדע כיצד להרכיב מהן משפטים. אם נשנן משפטים שלמים ללא דקדוק, נכיר רק את המשפטים האלה ולא נדע לייצר משפטים חדשים משלנו. אנו בלייטוק שמים דגש על שיפור כישורי השיחה של תלמידינו. אך אם אנו שומעים כי יש צורך להכיר לתלמידים את חוקי הדקדוק או לחזק את הידע הקיים שלהם, נעשה זאת כדי שידיעת החוקים תשרת את התלמידים בבואם לדבר באופן חופשי מבלי להיות כבולים רק למילים ולמשפטים שאנחנו מלמדים אותם.
האימונים בלייטוק מתבצעים באמצעות הטלפון והסקייפ. לא קל לזכור בעל פה דברים שנאמרו בשיחה, בעיקר אם מדובר בתכנים חדשים לגמרי כמו מילים חדשות וביטויים חדשים. לכן לאחר כל אימון נשלח לתלמידינו סיכום כתוב של עיקרי האימון. שני החלקים העיקריים בסיכום הם תיקון שגיאות ואוצר מילים. אנו ממליצים לתלמידינו לעבור על אוצר המילים שנשלח אליהם ולחזור עליו – לקרוא את כל המילים בקול. לבחור מבין כל המילים את חמש המילים שנראות להם הכי שימושיות או הכי קשות לזכירה. לנסות לכתוב משפטים מקוריים בעזרת אותן חמש מילים, ולבדוק את המשפטים עם המורה בתחילת האימון הבא. שינון, חזרה ושימוש הם הכלים שלך להצלחה באנגלית
העולם שבו אנו חיים הולך וקטן משנה לשנה – הקשרים בין האנשים החיים בחלקים השונים של העולם הולכים ומתהדקים. בין אם אלה קשרי עבודה ובין אם אלה קשרים אישיים, האנגלית היא המפתח להצלחה ולטיפוח הקשרים הללו. כמו ברבות משפות העולם, גם באנגלית קיימים הבדלים בין השפה הכתובה לשפה המדוברת. נורמות הכתיבה שונות מנורמות הדיבור, ויש להכיר אותן ולדעת להבדיל ביניהן. דיבור בשפה גבוהה מדי, ארכאית, טכנית, עלול להכשיל את הדובר במקום לסייע לו להשיג את מטרותיו. לכן בצד לימוד האנגלית הכתובה יש ללמוד את האנגלית המדוברת, שבה נשתמש לתקשורת בין-אישית מוצלחת.

לקוחות מרוצים

 • אני הגעתי אליכם ללימוד אנגלית מתוך הבנה שהפער בשפה מהווה אצלי מחסום לקידום כשכל התעשיה כיום הופכת יותר ויותר לגלובלית,
  תחושת אי הנוחות שהיתה קיימת אצלי גרמה לי לפספוס הזדמנויות בעבודה שהוצעו לי ודרשו שליטה מלאה באנגלית
  בעבר מצאתי את עצמי מפסיקה כל תוכנית אחרת שניסיתי,
  יש משהו בשיח טלפוני ולא פרונטלי שאיפשר לי את השחרור הראשוני אולם המורה שלי (לינדה) שמלווה אותי כבר 3-4 חודשים גרמה לי להשתחרר ולחוש חופשיות
  עם האנרגיה המדהימה שלה וחוסר השיפוטיות שמורגשת בכל שיחה, כולל חיזוקים שמתבססים ככל שעובר הזמן כי היא רואה אותי בתוך התהליך,
  הדרך עד להשגת המטרה שהצבתי לעצמי ארוכה אבל העובדה שאני מנהלת שיח באנגלית, מלווה ביקורות כחלק מהגדרת תפקידי בעבודה
  (שבעבר הייתי רווית תירוצים) ובכלל השיפור בבטחון העצמי כתוצאה מכך הוא עצום ואני מודה על ההחלטה להגיע אליכם,
  תודה רבה!