קורסים ללימוד אנגלית לכל מטרה

קורסי האנגלית שלנו נבנים בהתאם אליך. כלומר, בהתאם לרמה הנוכחית, לזמינות ללמוד ובעיקר - בהתאם למטרות שלך ובצרכים שמביאים אותך לשפר את האנגלית שלך דווקא עכשיו!

אנחנו מציעים מגוון רחב של קורסים שפותחו כדי לאפשר לך לשפר את האנגלית בכל שלב בחיים – החל מקורסים לילדים, דרך הכנה לבגרות, אנגלית למתחילים, מדוברת, עסקית לעבודה ואנגלית לכל צורך.

תכנית מותאמת לכל תלמיד

לייטוק - קורס אנגלית למתקדמים

קורס למבוגרים בעלי שליטה טובה באנגלית שמעוניינים להגיע לרמת אנגלית קרובה לשפת אם לצרכים אקדמיים, לצורכי עבודה, לקראת רילוקיישן או לכל מטרה אחרת.
הקורס בנוי משיעורים באורך 15-45 דקות לבחירתכם שיתמקדו בנושאים ובמטרות שעבורם אתם רוצים לשפר את האנגלית שלכם. הקורס מתנהל בשפה האנגלית, כל התכנים יותאמו אישית אליכם ולצרכים הספציפיים שאתם תעלו בעת ההרשמה לקורס. לצד השיחות תנהלו עם המורים סימולציות שיעזרו לכם להתכונן למצבים בחיים האמיתיים שבהם תידרשו להתנהל באנגלית מקצועית ברמה גבוהה.

תרגולי דקדוק

לייטוק - קורס אנגלית למתחילים

קורס אנגלית למבוגרים ברמת אנגלית בסיסית המתקשים בקריאה ובשיחה יומיומית. הקורס בנוי משיעורים ממוקדים באורך 15 דקות עם מורה אישי שילווה אתכם צעד אחר צעד ברכישת השפה. שיטת הלייטוק מאפשרת לתלמידים לתרגל שיחה באנגלית באווירה מעודדת ותומכת, בקצב אישי מותאם ובשיחות אחד-על-אחד שבהן אתם והמטרות הספציפיות שלכם הן המרכז. תוכן הקורס: רכישת אוצר מילים בסיסי, בניית משפטים בסיסיים באנגלית, הצגה עצמית באנגלית ויצירת ביטחון לשוחח באנגלית בנסיעות לחו"ל, רכישות און-ליין, או לכל מטרה שיש לכם.

לדבר אנגלית בבטחון

לייטוק - קורס אנגלית מדוברת

קורס אנגלית המיועד למבוגרים המבינים אנגלית ויכולים לשוחח בה, אך צריכים לשפר ולשדרג את אוצר המילים ואת אופן ההתנסחות שלהם, וכן צריכים לשפר את שטף הדיבור. הקורס בנוי משיעורים ממוקדים באורך 15-45 דקות לבחירתכם שעיקרם שיחות במגוון נושאים הרלוונטיים לכם לדוגמא השיחות מתנהלות בהתאם לקצב ההתקדמות האישי של כל תלמיד. בסיום הקורס תוכלו להתבטא באנגלית שוטפת ברמה גבוהה, לצרכי נסיעות בעולם, עבודה, לימודים, או כל סיטואציה אחרת.
לייטוק סקול - יאנג

שיעורי אנגלית אישיים בטלפון או בזום לתלמידי כיתות ו'-ט' שצריכים עזרה עם האנגלית הנלמדת בבית הספר, ושרוצים לחזק את שליטתם באנגלית בכלל ובאנגלית המדוברת בפרט. השיעורים מתמקדים בכל מיומנויות השפה הנדרשות מתלמידי בתי הספר: הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, דקדוק, התבטאות בכתב וכישורי שיחה. השיעור משלב תרגול פעיל של כלל מיומנויות השפה, טיפים שיעזרו ללומדים הצעירים להצליח בשיעורי האנגלית וכן תרגול פעיל של שיחה באנגלית. השיעורים מתנהלים באווירה מעודדת בשיחות אחד-על-אחד שבהן התלמיד הוא המרכז ואינו צריך לחלוק מורה אחד עם כיתה שלמה.

לייטוק סקול - קידס

חוג אנגלית און-ליין לתלמידים בבית הספר היסודי בקבוצות קטנות בחלוקה לפי קבוצות גיל: א'-ב' / ג'-ד' / ה'-ו' ובהנחיית מורים מומחים להוראת אנגלית לילדים. המפגשים מתקיימים בזום אחת לשבוע בסביבה הביתית הנוחה והמוכרת לילדיכם. הילדים ייחשפו לשפה האנגלית וילמדו את יסודותיה באמצעות שירים, סרטונים ומשחקים והכל באווירה מעודדת ומקדמת למידה ובהנחיית מורות ומורים המיומנים בעבודה עם לומדים צעירים. הורים לילדים המשתתפים בחוג מדווחים כי החוג מעניק ללומדים הצעירים ביטחון לדבר באנגלית, ומסיר מהם את החששות הראשוניים שיש לכל מי שמתחיל ללמוד שפה חדשה.

לייטוק סקול - בגרות

שיעורים און-ליין עם מורה פרטי, כהכנה לבחינות הבגרות באנגלית וכעזרה לתלמידי כיתות י'-יב' הזקוקים לתמיכה ולתגבור נוסף במקצוע האנגלית לקראת הבגרות באנגלית ולקראת השימוש שיעשו באנגלית בשלב שאחרי הלימודים. השיעורים מתמקדים במיומנויות הנדרשות בבחינת הבגרות באנגלית: תרגול אנסינים, דקדוק, הבנה הנשמע וכישורי שיחה באנגלית. השיעורים מתקיימים און-ליין, עם מורה קבוע המתמחה בהכנה לבגרות באנגלית. רמת הקורס מותאמת לכל תלמיד בהתאם לרמתו ולמודולים (יחידות) שאליהם הוא ניגש במסגרת הבגרות באנגלית.תכנית מותאמת לכל תלמיד

לייט דיגיטל - קורס אנגלית אונליין למתקדמים

קורס אנגלית אונליין באתר ייעודי המיועד למבוגרים ברמת אנגלית טובה המעוניינים להתקדם ולהתמקצע באנגלית עסקית ובאנגלית אקדמית לצורך עבודתם או לימודיהם. הקורס מתמקד באנגלית עסקית על כל היבטיה: תכתובת עסקית, מיומנויות דיבור הנדרשות בעולם העבודה ועוד. בהתאמה, אוצר המילים שיילמד בקורס שייך רובו ככולו לתחומי העבודה והעסקים. כמו כן, ניתן ללמוד בקורס אנגלית אקדמית, הדרושה למי שכותבים עבודות באנגלית או מתכוונים ללמוד בחו"ל.

תרגולי דקדוק

לייט דיגיטל - קורס אנגלית אונליין למתחילים

קורס און-ליין למבוגרים ברמה בסיסית המתקשים בקריאה ובשיחה יומיומית. הקורס מתמקד בהקניית כישורי הקריאה, ההבנה והכתיבה באנגלית. הקורס בנוי משיעורי און-ליין באתר ייעודי המועברים בעזרת סוגי מדיה מגוונים. כל תלמיד עובד מול מערכת מעקב ומשוב אישית, המוסרת לאורך כל הקורס מידע על התקדמותו ומעריכה את שליטתו בקריאה, בהבנה, באוצר מילים ובדקדוק. הקורס יעזור לכם לבנות אוצר מילים שבעזרתו תוכלו לתקשר באנגלית בחיי היום-יום ולבצע פעולות שונות.

לדבר אנגלית בבטחון

לייט דיגיטל - קורס אנגלית מדוברת אונליין

קורס אונליין המתמקד בשיפור כישורי הדיבור והשיחה באנגלית. הקורס מיועד למבוגרים ברמת אנגלית טובה המעוניינים לשפר את האנגלית שלהם מבחינת שטף הדיבור, הבנת הנשמע והיכולת להתנסח באופנים שונים בהתאם לסיטואציות שונות. הקורס בנוי משיעורי און-ליין באתר ייעודי המועברים בעזרת סוגי מדיה מגוונים. כל תלמיד עובד מול מערכת מעקב ומשוב אישית, המוסרת לאורך כל הקורס מידע על התקדמותו ומעריכה את שליטתו בקריאה, בהבנה, באוצר מילים ובדקדוק.