דפי עבודה באנגלית לכיתה ט

מחפשים דפי עבודה באנגלית לכיתה ט'? בהמשך העמוד תוכלו להוריד דפי עבודה באנגלית שנכתבו על ידי מיטב אנשי המקצוע בג'רוזלם פוסט!

אילו נושאים לומדים באנגלית בכיתה ט'?

לימודי אנגלית בכיתה ט' מכינים את התלמידים לקראת שלב התיכון ובחינות הבגרות החשובות, ובסיומה של השנה הם צריכים להיות בעלי מיומנות בכל הרבדים – קריאה, כתיבה, הבנת הנשמע ודיבור. מלבד הנושאים שנלמדו במהלך השנים, התלמידים בכיתה ט' לומדים ניבים ופתגמים, צירופי לשון, מילים שנשמעות זהה בעברית ובאנגלית, מילות קישור נוספות כדוגמת גורם ותוצאה ומילות סיכום.

מה כדאי לתרגל?

כדאי לתרגל משימות משולבות, הכוללות קריאה, הבנה וכתיבה. בשלב זה מומלץ לעבור לטקסטים ברמה גבוהה יותר, שמכילים בתוכם פתגמים, ניבים ומילות קישור מורכבות, כפי שלומדים במהלך השנה. דפי עבודה הם דרך מצוינת לשמור על כושר.

איך דפי עבודה באנגלית יכולים לשפר את רמת הידע?

דפי עבודה באנגלית לכיתה ט' הם הדרך האידיאלית להעמיק את הידע בתרגול, ולהתכונן לקפיצה ברמה שמתרחשת בתיכון. כשדפי העבודה נכתבים על ידי אנשי מקצוע מיומנים, שהם לא רק יודעים אנגלית ברמת שפת אם אלא גם מומחים בהעברת ידע – קל יותר להצליח. ממש כאן, בתחתית העמוד, תוכלו למצוא דפי עבודה באנגלית לכיתה ט' אשר יאפשרו תרגול איכותי והטמעה של הידע.

דף עבודה באנגלית בנושאים: Present Simple / Future Simple - positive, negative, questions

דף עבודה באנגלית בנושאים: Present Simple / Past Simple / Past Progressive

 

דף עבודה באנגלית בנושאים: Passive Voice / Negative sentences / Past Simple / Present Simple

דף עבודה באנגלית בנושאים: Past Progressive / Past Simple / Present Simple