דפי עבודה באנגלית לכיתה ה

מחפשים דפי עבודה באנגלית לכיתה ה'? בהמשך העמוד תוכלו להוריד דפי עבודה באנגלית שנכתבו על ידי מיטב אנשי המקצוע בג'רוזלם פוסט!

אילו נושאים לומדים באנגלית בכיתה ה'?

בכיתה ה', לצד הרחבת אוצר המילים כמו בכל שנה, התלמידים לומדים את כללי הדקדוק הפשוטים – שמות עצם, כינויי גוף ושמות תואר. בשלב זה הם נדרשים לדעת לקרוא ולכתוב אנגלית.

מה כדאי לתרגל?

כדאי לתרגל את אוצר המילים וללמוד את כללי הדקדוק – שמות עצם, כינויי גוף ושמות תואר, וכמובן לחזור גם על מילות היחס שנלמדו שנה קודם. אחת הדרכים המצוינות לתרגל אנגלית בכיתה ה' היא באמצעות קריאה של ספרים המותאמים לרמה ובמילוי של דפי עבודה המכילים קטעי קריאה.

איך דפי עבודה באנגלית יכולים לשפר את רמת הידע?

דפי עבודה המשלבים בין למידה להנאה הם דרך מצוינת לעורר את התלמידים, בפרט בגיל בו לוויזואליות יש השפעה והם מחפשים משימות מאתגרות, ואם אפשר – כאלה שניתן לעשות בצוותא. ממש כאן, למטה, תוכלו להוריד דפי עבודה באנגלית לכיתה ה'.

דף עבודה באנגלית בנושא: The Verb “To Be” / Present Simple - positive, questions

דף עבודה באנגלית בנושא: Present Simple - positive, negative / Present Progressive - positive, negative

דף עבודה באנגלית בנושא: Present Simple - positive, negative, questions / To Have - positive, negative, questions / Possessive Adjectives

דף עבודה באנגלית בנושא: Present Simple - positive, negative, questions / There is, There are - positive, negative, questions

דף עבודה באנגלית בנושא: Present Simple / The Verb “To Be” / WH questions