קורס אנגלית עסקית

אנגלית עסקיתהעולם העסקי המתפתח הביא לכך שידיעת השפה האנגלית, ובפרט האנגלית העסקית, מחייבת את כל מי ששואף להצליח ולהתקדם בעולם העסקים בארץ ומעבר לים. התמורות והשינויים הטכנולוגיים הפכו חברות מקומיות לבינלאומיות, וכולן מתחרות על ליבו של הצרכן. במציאות שכזאת, ארגונים רבים שואפים להתאים את עצמם לעולם העסקי החדש. קורס אנגלית עסקית מתאים לכל מי שבמסגרת עבודתו, הנוכחית או העתידית, נדרש להשתמש בשפה האנגלית. לא עוד להרגיש לחוצים לפני פגישה חשובה או שיחת טלפון, מהיום – רצים קדימה עם קורס אנגלית של ג'רוזלם פוסט ומשיגים עבודה באנגלית בקלי קלות!

תוכן עניינים

קורס אנגלית עסקית של ג'רוזלם פוסט

בג'רוזלם פוסט יצרנו עבורכם את תכנית הלייטוק לתרגול ושיפור האנגלית העסקית שלכם. תוכלו להתאמן ולהתכונן לכל אותם הרגעים בהם אתם נדרשים לדבר באנגלית, ואולי קצת חוששים. עם המורים שלנו, תקבלו את הביטחון הדרוש לכם על מנת להציג את עצמכם ואת הפעילות שלכם לעולם העסקי, באופן בהיר, ממוקד וענייני.

 • היכרות, ברכות ונימוסים
 • הצגה של עצמכם, הצגת החברה, המוצר והשירותים ומה היא הסיבה שהחלטתם ללמוד אנגלית עסקית
 • תכתובת עסקית עם דואר אלקטרוני – ללמוד לכתוב מיילים מקצועיים באנגלית, להגיש הצעות מחיר באמצעות דואר אלקטרוני וליצור פרזנטציות, להגות נכון את המילים בתחום העסקי ולהציב את עצמכם למעלה בעולם העסקים.
 • ניהול שיחות טלפון ווידאו באופן יעיל ומקצועי ועם ביטחון עצמי.
 • הכנה לקראת השתתפות בכנסים, ביקור לקוחות או ספקים מחו"ל.
 • הכנה לראיון עבודה באנגלית והכנה לקראת מעבר לחו"ל / רילוקיישן.
 • תקשורת רב לאומית וגישור על פערים תרבותיים.

בואו ללמוד לעשות עסקים בזירה הבינלאומית

מגוון הנושאים שאנו מציעים לתלמידים שלנו הוא רחב. הכנה לשיחות ועידה, ניהול מו"מ, סמול-טוק והבנת הניואנסים וההבדלים השונים בין התרבויות. כך, תבטיחו לעצמכם שאתם לא רק יודעים אנגלית עסקית, אתם יודעים אנגלית שמתאימה בדיוק לאנשים איתם אתם משוחחים. הייחודיות שלנו על פני קורסים וסדנאות באנגלית עסקית אחרים היא שמלבד ההתמקדות בתחום העיסוק שלכם ושיפור אוצר המילים שבהם תשתמשו כדי לעשות עסקים בתחום, תקבלו גם בונוס ובנוסף לשיחות בענייני עבודה, תוכלו לשוחח עם המורים שלנו על כל נושא שמעניין אתכם, החל מפוליטיקה, תרבות ועד לספורטו ואופנה. כן, לפעמים במסגרת פגישות עסקים, תידרשו להפגין קצת ידע ובקיאות במתרחש בעולם בנושאים כלליים שעל סדר היום. אצלנו, אתם מרוויחים מכל העולמות ומעשירים את אוצר המילים שלכם באופן כללי.

מה הם היתרונות של שיטת הלימוד בקורס שלנו?

 • קורס בהתקדמות אישית, שיעורים פרטיים עם מורה מנוסה אחד על אחד.
 • התמקדות בתכנים ובנושאים שמעניינים אתכם ויגרמו לכם לרצות להשתפר.
 • שליטה במונחים מקצועיים רלוונטיים לתחום העיסוק שלכם ובכלל
 • הקניית ביטחון בשיחות מיגלינג ובנאומים רשמיים, דבר חשוב במיוחד על מנת להרשים ולשכנע בזירה עסקית ותחרותית.
 • שיפור יכולות הביטוי בכתב ובעל פה – גם במיילים וגם בדואר רשמי, לא תצטרכו לחשוש ולא למתוח את הזמן. תכתבו ישר ולעניין.
 • שיפור אוצר המילים לתחום העיסוק שלכם כדי שתוכלו להיראות דוברי אנגלית כשפת אם בפני קולגות ואנשי עסקים
 • לומדים אנגלית אונליין – מכל מקום, בזמן נסיעות, בזמן שהותכם בחו"ל ובכל מקום שתוכלו להתחבר לטלפון או לאינטרנט
 • קידום, התפתחות והשמיים הם הגבול – האנגלית היא השפה הבינלאומית הכי חזקה בעולם. ידיעת השפה תעניק לכם נקודות זכות בכל מקום בו תהיו.

Pro Lite Talk - סדנאות אנגלית עסקית

בג'רוזלם פוסט מאמינים בשיפור האנגלית המדוברת, אנחנו מאמינים כי לימוד שפה שנייה חייב להיות נגיש, מעניין ויחד עם זאת מובנה ומותאם לצרכי הלקוח. לשם כך פיתחנו עבור לקוחותינו העסקיים סדנאות מקצועיות שיאפשרו לכל העובדים בחברה לקבל כלים מעשיים בתקשורת באנגלית עסקית. אנו מציעים מגוון רחב של סדנאות שיאפשרו לעובדים להעמיק את שליטתם במיומנויות נדרשות, להרחיב ולשדרג את יכולת הביטוי שלהם ולעמוד בקצב ובדרישות של השוק המתפתח בימים אלו.

נושאי הסדנאות שאנו מציעים לבחירתכם:

 • תכתובת עסקית – טיפים מנצחים וכלים שישמשו אתכם בתכתובות שלכם בתוך הארגון ומחוצה לו. עשה ואל תעשה כשמתכתבים עם קולגה מחו"ל, איך שולחים הצעות מחיר, מיילים ועוד
 • פרזנטציה – מהי הדרך הנכונה לבנות פרזנטציה באנגלית, כיצד להציגה כך שתשיג מקסימום תשומת לב ותוצאות
 • תקשורת בינלאומית והבדלים בין תרבותיים – כללי התקשורת הנכונים לכל מי שמתקשר עם גורמים בחו"ל, למה לצפות, מהם הניואנסים הקטנים שעלינו להיות ערניים להם
 • סמול טוק – "אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני" – סמול טוק הוא לרוב שער הכניסה שלנו לקשרים עסקיים חדשים. האופן בו אנחנו מנהלים אותו שונה לחלוטין ממה שנהוג בעולם הגדול ובמדינות שונות ישנם כללים שונים. על מה מותר לדבר ועל מה לא?

הסדנאות שאנו מציעים מתקיימות במסגרת אינטימית של עד 10 משתתפים. כל סדנא אורכת כ-45 דקות. לפרטים נוספים פנו אלינו 054-9549959 או 2423*

בעלי עסקים וחברות, שלחו את עובדיכם לקורס אנגלית עסקית של הג'רוזלם פוסט עוד היום!

כיום העולם העסקי מתנהל ברובו בשפה האנגלית. עובדים בעלי אנגלית ברמה נמוכה יתקשו לספק את הסחורה, יתעכבו בעבודתם ובמענה אותו הם נותנים וסביר שלא יצליחו לפרוץ את הגבולות. כדי להתקדם למשרות בכירות ולהוביל את החברה להישגים, ידיעת השפה האנגלית חייבת להיות בתרבות הארגונית שלכם. זה לא אומר שחובה לגייס מועמדים בעלי אנגלית ברמה גבוהה בלבד – תמיד אפשר להיעזר בקורס אנגלית של ג'רוזלם פוסט – יעיל, מהיר וממוקד לצרכים שלכם. שלחו את העובדים ללמוד אנגלית עסקית עוד היום! - למידע נוסף על הקורס לחצו כאן הידעתם כי חברות המייצאות שירותים או מוצרים לחו"ל בסדר גודל של 25% מהיקף ההכנסות שלהם זכאיות להטבות מס משמעותיות? (אחוז הטבת המס יהיה תלוי גם במיקום של החברה בארץ), לדוגמא חברות היושבות במרכז הארץ ייהנו מהטבות מס של 16% בסה"כ. קישור עם הסברים מפורטים על הטבת המס: באתר כלכליסט קישור על קידום החוק מצד ועדת הכספים בשנת 2016: באתר הכנסת יש כל מיני הטבות שהחוק לעידוד השקעות הון מספק וכדאי להתייעץ עם רואה חשבון או יועץ מס לגבי הזכאות הספציפית שלכם, אבל בין אם אתם זכאים להטבות כאלו ובין אם מדובר "רק" ביכולת להתרחב עם השירותים שאתם מציעים למדינות נוספות (ואולי גם לזכות בהטבות מס) הן בהחלט סיבה מספקת כדי להתחיל להשקיע בהכשרה של העובדים ע"י קורס אנגלית עסקית לכל העובדים שיוכלו לעזור לכם במטרות האלו – לשווק, למכור ולהעניק שירותים ללקוחות בחו"ל.טיפ לאנגלית עסקית
טיפ! אנגלית לחברות ועסקים:
לעולם אל תכנסו ביוזמתכם לדיון פוליטי במסגרת שיחה עם קולגות מחו"ל.

שאלות ותשובות

אנגלית עסקית היא החלק בשפה האנגלית שנעשה בו שימוש מוגבר בהקשר של עסקים, כאשר תחת מושג המטרייה "עסקים" נמצאים תחומים שונים ובהם מסחר בין-לאומי, בנקאות, ביטוח, מימון וכלל העבודה המשרדית.
בשונה מאנגלית כללית, שהשימוש בה מיועד לכל תחומי החיים והיא מגוונת הן באוצר המילים והן בתחביר שלה (אפשר להביע את אותו הרעיון בדרכים רבות ומגוונות), האנגלית העסקית היא שפה שבה נדרשים דיוק רב והכרה של נורמות כתיבה שאין לסור מהן. רב-משמעויות, עמימות ולשון מרומזת - אין מקומן באנגלית העסקית.
הקורס מיועד למי שכבר עוסקים במקצועות שפורטו כאן תחת מושג המטרייה "עסקים" ובמקצועות הקרובים להם, וכן למי שמתעתדים להשתלב במקצועות אלה ורוצים להכיר את הטרמינולוגיה והנורמות שיידרשו מהם עם כניסתם לתחומים המקצועיים הנ"ל.
כמה זמן שתצטרכו.
כמו בכל הקורסים של לייטוק, משך הקורס מותאם ללומדים ולצורכיהם. בשיחה עם נציגי השירות שלנו, דאגו ליידע אותם מדוע אתם זקוקים לקורס ומה רמתכם הנוכחית, ובהתאם לנתונים האלה יוצעו לכם חבילות אימונים באורכים שונים.
מטרת הקורס להציג ללומדים את אוצר המילים ונורמות הכתיבה המקובלים בעולם העסקים דובר האנגלית, ולסייע להם לתרגל אותם בצורה היעילה ביותר. בסוף הקורס יוכלו הלומדים לקיים תקשורת עסקית באנגלית ברמה המקובלת בעולם העסקים הבין-לאומי.
בין השאר יוכלו הלומדים לדעת כיצד לחבר מסמכים בתחום עיסוקם באנגלית שהיא לא רק נכונה אלא גם מקובלת בעולם העסקים. דוגמאות למסמכים כאלה הם תכתובות דואר אלקטרוני, הצעות מחיר, דוחות, מזכרים, איגרות מידע (ניוזלטר), הודעות לעיתונות, רשימות מצאי ועוד.
הלומדים יוכלו למלא משימות שהן חלק מעולם העסקים, כמו ניהול ישיבות ויצירת פרזנטציות והצגתן בפורומים שונים בשפה האנגלית. הם יוכלו לקיים ראיונות עבודה ולייצג את החברות שבהן הם עובדים בכנסים בחול. לומדים שמרכז עיסוקם הוא עבודת המשרד, יוכלו לנהל את הכלים העומדים לרשותם באנגלית המקובלת בתחום ולקיים קשר בהיר ויעיל הן עם מעסיקיהם והן עם הלקוחות דוברי האנגלית.
בסוף הקורס יוכלו הלומדים לעמוד בהצלחה בסטנדרטים הבין-לאומיים של תחום העסקים.
דמויות בכירות במשק ובפוליטיקה הישראלית משתמשות בשירות הלייטוק על מנת להתכונן לנאומים ומצגות. בשיעורי הלייטוק, תוכלו להעביר למורה שאתכם את המצגת שהכנתם, ולעבור עליה ביחד בעבודה משותפת. כך תוכלו לוודא שגם אתם וגם המצגת שלכם מעבירים את המסר.
כן, כל תלמיד בכל רמה יוכל למצוא את התועלת בקורס לייטוק עסקי. כדי ליצור התקדמות בצורה שתהיה יעילה ולטווח ארוך, לתלמידים בעלי רמה בסיסית תתבצע בתחילה למידה ותרגול של האנגלית המדוברת הכללית ולאחר מכן בהדרגה נעבור לעבודה ממוקדת בתרגול תכנים עסקיים. תלמידים בעלי רמת אנגלית גבוהה וביטחון נוכל להתחיל ישירות בתרגול מיומנויות עסקיות באנגלית.
כן, במסגרת שעות הפעילות שלנו. תוכלו לבחור לשוחח עם המורה שלכם בכל זמן ומכל מקום, ולא תצטרכו לצאת מהבית על מנת לשפר על האנגלית שלכם. בנוסף, בכל סיום שיחה תקבלו שירות לאימייל שלכם את סיכום האימון, עם החומר החדש שנלמד ונושאים לקראת האימון הבא.

עוד על אנגלית עסקית