קורס אנגלית עסקית

נמאס לך להיות לחוץ ונבוך לפי כל שיחת ועידה עם הקולגות מחו"ל? אתם מתקשים לארח אורחים מחו"ל? אתם מרגישים שיכולת הביטוי שלכם נפגעת כל פעם שאתם צריכים לדבר באנגלית? השותף שלכם לניהול הפרויקט מדבר טוב יותר מכם ותמיד נראה כי הוא המוביל?

אתם לא היחידים! למעלה מ-50% מהישראלים נדרשים היום לשוחח באנגלית במסגרת העבודה שלהם ורובם מדווחים שהם לא מרגישים בנוח.

הפתרון - קורס אנגלית עסקית

תכנית הלייטוק לתרגול ושיפור האנגלית העסקית תאפשר לכם להתאמן ולהתכונן לכל אותם רגעים בהם אתם נדרשים לדבר אנגלית ומרגישים שלא בנוח.

המורים שלנו יאמנו אתכם להציג את עצמכם ואת פעילות החברה שלכם בצורה המתאימה ביותר לעולם העסקי – ממוקדת ועניינית.

תוכלו לתרגל עם המורים שלנו גם הכנה לשיחות ועידה, ניהול מו"מ, סמול-טוק, הכנה לראיון עבודה ובנוסף להבין את הניואנסים וההבדלים בין התרבויות על מנת להימנע ממצבים מביכים.

מגוון הנושאים שאנו מציעים וההתאמה המרבית לצרכים של כל תלמיד ותלמיד הופכים את קורס האנגלית העסקית שלנו לקורס המוביל היום בהכנה של אנשי עסקים מכל התחומים במשק.

מהי אנגלית עסקית?

קורס אנגלית עסקית מתאים לאנשים שבמסגרת עבודתם כרגע או בעתיד ישתמשו באנגלית. אנו מציעים אימונים טלפוניים אחד-על אחד, ממוקדים לצרכים ולמטרות של כל תלמיד ותלמיד.
אלו המיומנויות שתרכשו במסגרת קורס אנגלית עסקית:

  • תכתובת עסקית - מיילים, פרזנטציות, הצעות מחיר
  • יעיל ומקצועי של שיחות טלפון/וידאו
  • לקראת השתתפות בכנסים, ביקור אצל לקוחות או ספקים בחו"ל
  • לראיון עבודה באנגלית
  • לקראת מעבר לחו"ל / רילוקיישן
  • להציג את עצמך ואת הארגון טוב יותר

טיפ לאנגלית עסקית
טיפ! אנגלית לחברות ועסקים:
לעולם אל תכנסו ביוזמתכם לדיון פוליטי במסגרת שיחה עם קולגות מחו"ל.

שאלות ותשובות

דמויות בכירות במשק ובפוליטיקה הישראלית משתמשות בשירות הלייטוק על מנת להתכונן לנאומים ומצגות . שיעורי הלייטוק מאפשרים עבודה משותפת בהכנה של המצגת עצמה ואופן העברת המסר ע"י הנואם
כל תלמיד בכל רמה יוכל למצוא את התועלת בקורס לייטוק עסקי. לתלמידים בעלי רמה בסיסית תתבצע בתחילה למידה ותרגול של האנגלית המדוברת הכללית ולאחר מכן בהדרגה נעבור לעבודה ממוקדת בתרגול תכנים עסקיים. תלמידים בעלי רמת אנגלית גבוהה וביטחון נוכל להתחיל ישירות בתרגול מיומנויות עסקיות באנגלית

עדיין לא בטוח איזה תוכנית מתאימה לך?

השאר פרטים ונשמח להתאים לך תכנית