מגזינים באנגלית

אנגלית היא השפה השנייה המדוברת בעולם ולכן היא אחד הכלים החשובים ביותר אותו תרצו להעניק לילדכם.

ככל שילדכם יחשפו לאנגלית ויתרגלו שימוש בשפה כך יחושו נוח להשתמש בה כילדים ובוגרים.

לימוד השפה צריך להיעשות בדרך חווייתית וכיפית, כזו שהלומדים הצעירים ירצו להמשיך בה מיוזמתם.

לכן יצרנו עבורם מגזינים צבעוניים וקלילים, ובהם תכנים הקרובים לעולמם.

חוויית הקריאה מעשירה את אוצר המילים של הקוראים הצעירים, והם מתרגלים אנגלית בכיף בלי להרגיש שזו עוד מטלה לימודית שעליהם למלא.

בכל חודש יוצא לאור גיליון חדש, ובו טקסטים עדכניים הפונים לתלמידים ומקשרים בינם ובין העולם דובר האנגלית שסביבנו.

חוויה של קריאה בשעות הפנאי שבצדה תרגול משמעותי ומעמיק בשפה האנגלית. המגזינים מותאמים לקבוצות הגיל של הקוראים.

עוד על אנגלית לילדים

בחרו לכם את המגזין שהכי מתאים מבחינת גיל ורמת אנגלית ו –Go for it.


טיפים למגזינים באנגלית
כתבו לנו!
אנו שמחים לשתף את הקוראים הצעירים באופן פעיל במגזין ככתבים צעירים, וכך לתרגל גם את הכתיבה שלהם באנגלית בנושאים הקרובים ללבם. על מנת לשלוח לנו כתבה שתרצו שנפרסם במגזינים שלחו לנו:

שאלות ותשובות

אחת הדרכים המוכחות כיעילות בשינון אוצר מילים חדש היא חזרה ושימוש במילים אלו בצורה פעילה. לשם כך אנו מפרסמים במגזינים מדור ובו שאלות המבוססות על הכתבות המופיעות בגיליון. כדי לענות על השאלות צריך הקורא לחזור לכתבות שכבר קרא, לקרוא אותן שוב, ולענות על שאלות פתוחות תוך שהוא משתמש באוצר המילים שלמד מקריאת הכתבות.
אנחנו מליצים לקוראים להתחיל בכתבות המעניינות אותם– כתבות העוסקות בנושאים הקרובים ללבם, דמויות ידועות שהם אוהבים וכדומה. קריאה צריכה להיעשות מתוך התלהבות ורצון להמשיך ולעסוק בה. לכן כדאי להתחיל בכתבות שילהיבו את הקוראים. לאחר שיקראו, יבינו וירכשו ביטחון ביכולתם להבין טקסט כתוב באנגלית, מומלץ לעבור לכתבות העשויות לאתגר אותם יותר לא רק מבחינת השפה אלא גם מבחינת התכנים.
כדאי מאוד להורים לקרוא בעצמם חלק מהכתבות במגזינים, ולנהל עליהן שיחות עם ילדיהם. אפשר גם לבקש מהילדים לספר להורים מה הייתה הכתבה המעניינת ביותר, מה היה הטקסט המצחיק ביותר, ומה היה האתגר הלשוני הגדול ביותר שעמד בפניהם בעת שקראו במגזין. אם יש בבית כמה ילדים המנויים למגזין אחד או לכמה מגזינים, רצוי לעודד אותם לשוחח זה עם זה על מה שקראו, ולשאול זה את זה שאלות על הכתבות השונות.