לימוד אנגלית לילדים ולנוער

אנגלית היא השפה השנייה המדוברת בעולם ולכן היא אחד הכלים החשובים ביותר אותו תרצו להעניק לילדכם.

ככל שילדכם יחשפו לאנגלית ויתרגלו שימוש בשפה כך יחושו נוח להשתמש בה כילדים ובוגרים. מחקרים רבים מראים שהשיפור המשמעותי ביותר בלימוד ושיפור שפה שנייה נעשה כאשר מתרגלים את כל מיומנויות השפה בצורה פעילה – קריאה, כתיבה ודיבור כמו כן חשוב להקפיד על לימוד בדרך חווייתית וכיפית, כזו שהלומדים הצעירים ירצו להמשיך בה מיוזמתם. לכן יצרנו עבורם מגוון שירותים אותם תוכלו להתאים לילדיכם:


לימוד אנגלית לילדים עם המגזינים של הג'רוזלם פוסט לייט

לימוד אנגלית לילדיםאנו מציעים עבורכם לימודי אנגלית לילדים באמצעות מגזינים צבעוניים המותאמים לקבוצות הגיל של הקוראים, ובהם תכנים הקרובים לעולמם של ילדים. חוויית הקריאה מעשירה את אוצר המילים של הקוראים הצעירים, והם מתרגלים אנגלית בכיף בלי להרגיש שזו עוד מטלה לימודית שעליהם למלא.

בכל חודש יוצא לאור גיליון חדש, ובו טקסטים עדכניים הפונים לילדים ומקשרים בינם ובין העולם דובר האנגלית שסביבנו. חוויה של קריאה בשעות הפנאי שבצדה תרגול משמעותי ומעמיק בשפה האנגלית. להצטרפות לחצו כאן


בחרו לכם את המגזין שהכי מתאים מבחינת גיל ורמת אנגלית ו –Go for it.

לייט דיגיטל

light talk

קורס אנגלית און-ליין כהכנה לבגרות באנגלית ולתרגול מיומנויות הקריאה, הדקדוק והרחבת אוצר המילים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

לייטוק

תרגול אנגלית מדוברת ועזרה לתלמידי חטיבות הביניים והתיכונים.

light talk

שעורי אנגלית טלפוניים/סקייפ באורך 30 דקות במטרה לסייע לתלמידי החטיבות העליונות בשעורי הבית,

הכנה למבחנים באנגלית ותרגול השיח באנגלית.

לתיאום שיעור ניסיון לחצו כאן

טיפים ללימוד אנגלית לילדים ולנוער
טיפ! אם תשמרו על כמה כללים תוכלו לעלות ולדלג רמות בקלות:
מספיק לקרוא כתבה אחת ביום על מנת להשיג שיפור באנגלית. מומלץ להתחיל בכתבות קצרות קראו כתבות בנושאים שמעניינים אתכם/ את הילד.
טיפים למגזינים באנגלית
כתבו לנו!
אנו שמחים לשתף את הקוראים הצעירים באופן פעיל במגזין ככתבים צעירים, וכך לתרגל גם את הכתיבה שלהם באנגלית בנושאים הקרובים ללבם. על מנת לשלוח לנו כתבה שתרצו שנפרסם במגזינים שלחו לנו:


שאלות נפוצות

בראש ובראשונה, המגזין מסייע לשיפור הבנת הנקרא והעשרת אוצר המילים באנגלית. הקורא הצעיר בוחר לו את הכתבות המעניינות אותו, מתנסה בקריאה ונעזר במילון כדי להבין את הטקסט.
שנית, המגזינים מאפשרים לקורא הצעיר להתאמן גם בכתיבה באנגלית, ולשפר את יכולתו להתבטא בכתב בשפה זו. השתתפות בפעילויות כגון "כתבים צעירים" היא הזדמנות נפלאה להתנסות בכתיבת טקסט עיתונאי באנגלית.
אחת הדרכים המוכחות כיעילות בשינון אוצר מילים חדש היא חזרה ושימוש במילים אלו בצורה פעילה. לשם כך אנו מפרסמים במגזינים מדור ובו שאלות המבוססות על הכתבות המופיעות בגיליון. כדי לענות על השאלות צריך הקורא לחזור לכתבות שכבר קרא, לקרוא אותן שוב, ולענות על שאלות פתוחות תוך שהוא משתמש באוצר המילים שלמד מקריאת הכתבות.
אנחנו מליצים לקוראים להתחיל בכתבות המעניינות אותם– כתבות העוסקות בנושאים הקרובים ללבם, דמויות ידועות שהם אוהבים וכדומה. קריאה צריכה להיעשות מתוך התלהבות ורצון להמשיך ולעסוק בה. לכן כדאי להתחיל בכתבות שילהיבו את הקוראים. לאחר שיקראו, יבינו וירכשו ביטחון ביכולתם להבין טקסט כתוב באנגלית, מומלץ לעבור לכתבות העשויות לאתגר אותם יותר לא רק מבחינת השפה אלא גם מבחינת התכנים.
כדאי מאוד להורים לקרוא בעצמם חלק מהכתבות במגזינים, ולנהל עליהן שיחות עם ילדיהם. אפשר גם לבקש מהילדים לספר להורים מה הייתה הכתבה המעניינת ביותר, מה היה הטקסט המצחיק ביותר, ומה היה האתגר הלשוני הגדול ביותר שעמד בפניהם בעת שקראו במגזין. אם יש בבית כמה ילדים המנויים למגזין אחד או לכמה מגזינים, רצוי לעודד אותם לשוחח זה עם זה על מה שקראו, ולשאול זה את זה שאלות על הכתבות השונות.