חדשות אנגלית קלה לשיפור השפה

 

Jerusalem Post Lite

Jerusalem Post Liteמהדורה שבועית הכתובה באנגלית קלה על אירועי השבוע החולף.

אין לך זמן וחשק להשקיע בקורס אנגלית? לא נורא… אין צורך להשקיע אלפי שקלים ומספר שעות כל שבוע בקורסים שונים! ג'רוזלם פוסט לייט הוא מגזין חדשות אנגלית קלה שיהיה הפתרון המושלם עבורך.

המהדורה השבועית ג'רוזלם פוסט לייט כתובה באנגלית קלה ומגישה 32 עמודים בנושאים שונים מהארץ ומהעולם:
אקטואליה, כלכלה, בידור, טיולים, בריאות, ספורט, תשבצים ועוד. העיתון מיועד לישראלים המעוניינים לשפר את רמת האנגלית שלהם. אין צורך בקורסים יקרים ושיעורים ארוכים. בזמנכם הפנוי תוכלו לשפר את האנגלית על ידי קריאה בעיתון. בעיתון שלוש רמות של אנגלית המסומנות על ידי כוכבים, אנגלית קלה (רמה בסיסית), אנגלית בינונית ואנגלית מתקדמת, כך תוכלו להחליט בעצמכם מתי אתם יכולים לעלות רמה. בכל עמוד מופיע מילון עברי-אנגלי למילים או מונחים קשים וחדשים באנגלית המסייע להעשיר את אוצר המילים.
העיתון מגיע עד לבית הלקוח בכל סופשבוע.

 

לצפייה במגזין לחץ כאן

 

קוראים יקרים, חדשות אנגלית קלה עם הג'רוזלם פוסט לייט!

ידוע לכל בימינו כי ידיעת השפה האנגלית היא נכס בעל ערך רב.
אנו שמחים להגיש לכם את הג'רוזלם פוסט לייט, שילוב ייחודי של עיתון ומגזין ללימוד אנגלית קלה וברורה, המאפשר לכם לשמר, לשפר ולתרגל
את האנגלית שלכם כך שתהיה זמינה עבורכם לכל מטרה ובכל עת.

אנו מאמינים שקריאה היא הדרך הטובה ביותר להרחיב אוצר מילים ולהפנים כללי דקדוק חשובים, ובג'רוזלם פוסט לייט אנו מספקים לכם כתבות במגוון של נושאים ורמות, כדי לשמור על עניין והנאה בזמן שאתם למעשה לומדים.

כל קורא יוכל למצוא בין דפי ה"לייט" תחום שמעניין אותו/ה – אקטואליה, אופנה, גאדג'טים ואינטרנט, ספורט, פנאי, בידור ועוד. ההיכרות עם הסיפור ממקורות אחרים בעברית והמוטיבציה לקרוא על תחומים המעניינים אותנו מקלות עלינו ודוחפות אותנו לקרוא עוד ועוד, על אף הקושי שבקריאה בשפה זרה.

לעזרתכם באים המילונים המצורפים לכל כתבה, המיועדים לעזור לכם לפרש, לזכור ולהדגיש את אוצר המילים המצוי בה. הרי אין זה כיף גדול לרוץ כל רגע למילון כדי לבדוק מילה שאיננו מכירים ומפריעה לנו להבין את הטקסט כולו. ב"לייט" אין צורך בכך – המילון כבר נמצא באותו עמוד.

מספר רמות הידע בשפה זרה הוא תמיד כמספר לומדיה ומשתמשיה, ולכן קשה לקלוע תמיד לכל אחת מהן. אך באופן כללי, ה"לייט" מיועד לישראלים המעוניינים לקרוא באחת מן הרמות הבאות –

– רמה בסיסית
– רמה בינונית
– רמה מתקדמת

רמת האנגלית של הכתבות מצוינת על ידי מספר הכוכביות בראש כל עמוד.

כמובן שמה שקל לאחד קשה לאחר ולהיפך, אך אנו משתדלים להתייחס לרמה הממוצעת של קוראים ישראלים.

מותר לא לקרוא את כל העיתון מתחילתו ועד סופו, ואף לקרוא כתבות בחלקים ולא בבת אחת.
רק אתם מחליטים איזה קצב הוא המתאים לכם ביותר, ומה שווה לכם להתאמץ לקרוא.

על פי מחקרים, כדי לרכוש מילה חדשה בשפה זרה יש לחזור עליה מספר רב של פעמים, רצוי בכתיבה, ולכן אנו ממליצים לחזור על המילים שבמילונים, להעתיק ולכתוב אותן, לקרוא אותן בקול רם כדי ללמוד את הגייתן הנכונה, ולפתור את התשבץ והתרגילים שבסוף העיתון.

אך דעו שגם מבלי לעשות כן, ועל פי דיווחים של קוראינו הנאמנים, תחושו שהאנגלית שלכם משתפרת משבוע לשבוע של קריאה ב"לייט".
בהצלחה!

קריאה מהנה, עדי שטמברגר
עורכת בפועל
ג'רוזלם פוסט לייט

מעוניינים בשיפור אנגלית?
מלא פרטיך ואחד מיועצי הלימודים שלנו יחזור אליך עם הפתרון המותאם לך אישית ללימוד אנגלית:


חשוב לדעת על לימודי אנגלית
לימודי אנגלית עם הג’רוזלם פוסט לייט
Facebook